O mně

Blogování se věnuji snad už celou věčnost. Samozřejmě, postupem času jsem se měnila jak já, tak i témata, o která jsem se zajímala a o kterých jsem chtěla psát. Můj písemný projev se od dob základní školy, doufám, také trochu zdokonalil a blogování obecně pro mě dostalo úplně nový význam. O "zdravé" straně a cvičení jsem psala již před časem, mé pokusy si můžete přečíst na www.stayfit.blog.cz. Až nedávno jsem si ale uvědomila, co pro mě zdravý životní styl vůbec znamená a proč se o tuto část svého života chci dělit s ostatními.

Cca rok zpátky jsem se dozvěděla, že má alergii na lepek. Ne celiakii jako takovou, žádné "vážnější" zdravotní následky pro mě pozření lepku nemá nicméně neskutečně nafouklé břicho a bolestivé křeče jsou nesnesitelné samy o sobě. Před pár týdny se k tomu přidala také kandidóza, které se ne a ne zbavit. Ta pro mě krom špatné pleti a dalších, především "povrchních" problémů, také žádné extrémně závažné následky nemá.

I přesto jsem se rozhodla najít způsob a cestu v souladu s mými problémy. Udělat pro své tělo i pro sebe to nejlěpší. Lepek pro mě zas takový problém není pečivo jsem téměř vyřadila už před hodně dlouhou dobou, horší je to s dietou kvůli kandidóze. Vyřadit všechny sacharidy pro mě bylo nemyslitelné již od začátku, nicméně jsem je alespoň omezila na pro mě nezbytně nutnou hranici.

Vypsat se ze všeho co mě trápí a zároveň se moci podělit o úspěchy mě pohání kupředu a dává mi sílu jít dál a být lepší! Zároveň bych svými poznatky, recepty a jídelníčky ráda pomohla někomu, kdo má stejný problém či jen stejný cíl jako já !

Žádné komentáře:

Okomentovat